دوربین مداربسته کودک

 • آرامش مادر در مراقبت از کودک
 • انجام کلیه کار های منزل با خیال راحت
 • مراقبت بهتر از قبل و تماشای کودک به صورت همیشگی

آرامش مادر در هنگام کار با دوربین مداربسته کودک

نمایندگی تخصصی فروش دوربین های مداربسته کودک
تماس فقط از طریق شماره : ۰۹۰۱۵۸۷۸۷۷۸

چرا دوربین مداربسته کودک

امروزه با توجه مشغله هایی که در زندگی وجود دارد اکثر پدر و مادر ها ساعات زیادی از روز را در خارج از خانه برای کار سپری میکنند . از این رو نظارت بر منزل و کنترل از راه دور میتوانمد امری ضروری و انکار نشدنی است.

به طور کلی برای محافظت از منزل از سیستم های حفاظتی امنیتی مثل درهای ضد سرقت ، دزدگیر و از این قبیل استفاده میشود. این در حالی است که در زمان عدم حضور والدین در منزل معمولا کودک و یا نوزاد ان ها تحت مراقبت یک پرستار در منزل حضور دارد . برای اسوده خاطر شدن خیال والدین از حضور همیشگی پرستار در کنار کودک و یا حتی نظارت بر نحوه ی رفتار او با کودک دلبندشان استفاده از دوربین های مداربسته و سیستم های امنیتی می تواند خیالی امن را برای پدر و مادر ها فراهم کند .

دوربین اتاق کودک

 • مشاهده تصویر کودک بر روی مبایل
 • نظارت بر کودک و یا پرستار کودک به صورت آنلاین حتی خارج از خانه
 • آرامش خیال در محل کار ، مسافرت و …

نمایندگی تخصصی فروش دوربین های مداربسته کودک
تماس فقط از طریق شماره : ۰۹۰۱۵۸۷۸۷۷۸

دوربین مداربسته کودک

مزایای دوربین مداربسته کودک

سیستم های امنیتی و حفاظتی و دوربین های مداربسته مخصوص کودک برای مادر های خانه دار هم می تواند مزایای زیادی داشته باشد. در این موارد که امکان نظارت و مراقبت لحظه به لحظه ی مادر از کودک وجود ندارد با وجود حضور مادر در خانه دوربین های مراقبتی و نظارتی می تواند یار دوزادهم باشد .

معمولا برای نظارت بر کودک و مراقبت هر چه بیشتر از او از دوربین های تحت شبکه ( IP) استفاده می شود . بدین صورت که دوربین را در قسمت مناسبی از اتاق کودک نصب شده و والدین برای چک کردن و مطمعن شدن از خواب کودک علی الخصوص در مواقعی که بیمار است و به مراقبت لحظه به لحظه احتیاج دارد بسیار کمک کننده است .

شما میتوانید با استفاده از دوربین های تحت شبکه از طریق اینترنت به دوربین اتاق کودک متصل شده و تمام تصاویر اتاق کودک را از روی گوشی تلفن همراه و یا مانیتوری در اتاق خواب خودتان قرار داده اید ، داشته باشید.

انواع دوربین مداربسته کودک

نمایندگی تخصصی فروش دوربین های مداربسته کودک
تماس فقط از طریق شماره : ۰۹۰۱۵۸۷۸۷۷۸

انواع دوربین مداربسته کودک

دوربین های تحت شبکه مخصوص کودک که به دوربین های BABY CAM مشهورند ، داری سنسوری های حرکتی و صوتی دوطرفه نیز هستند که با کوچکترین صدای گریه و یا حرکت کودک، شما را مطلع می کند و همین طور این اپشن در مواردی که شما پرستار برای کودکتان استخدام کرده اید میتواند بسیار کمک کننده باشد بدین صورت که از طریق دوربین با وی ارتباط برقرار کرده و مطالبات خود را از به او اعلام کنید.

بدین ترتیب شما تصویر اتاق کودک را به همراه صدا خواهید داشت.

دوربین های BABY CAM دارای دو انتن در انتهای کیس هستند که شما از طریق انها به صورت وایرلس روی دستگاه تلفن همراه و یا مانیتور ، تصاویر و صداها را به طور همزماندریافت می کنید .

شکل های دوربین مداربسته کودک

 • طراحی زیبا برای اتاق کودک
 • ساخته شده از بهترین مواد بهداشتی
 • فروش بهترین برند های جهان در انواع متنوع

نمایندگی تخصصی فروش دوربین های مداربسته کودک
تماس فقط از طریق شماره : ۰۹۰۱۵۸۷۸۷۷۸

این دوربین ها که دارای کیفیت تصویری با ۱/۳ مگاپیکسل هستند دارای لنز حرفه ای متحرک در ۴ جهت بالا، پایین ، چپ و راست می باشد. شرکت پارند سیستم ارائه دهنده ی سیستم های حفاظتی امنیتی دوربین های مداربسته ، کیس ها و نمونه های متفاوتی از دوربین های مراقبتی و حفاظتی نظارتی کودک عرضه کرده است که به شرح و توضیح نمونه ای از آن در بالا اشاره شد .

 • قابلیت تصویر برداری در تاریکی
 • مراقبت در هنگام خواب
 • مشاهده کودک توسط والدین بدون رفتن به اتاق کودک

دید در شب دوربین مداربسته کودک (1)

تصویر شب اتاق کودک

دید در شب دوربین مداربسته کودک (2)

نمایندگی تخصصی فروش دوربین های مداربسته کودک
تماس فقط از طریق شماره : ۰۹۰۱۵۸۷۸۷۷۸

تمام حقوق این سایت متعلق به مشاوران هیروو میباشد .