خدمات مشاوره

مشاوره تلفنی

در حال حاضر پیشرفت تکنولوژی ، اقتصاد ، فرهنگ های اجتماعی و … از عوامل تاثیر گذار بر زندگی. نحوه  اشتغال ، حمل و نقل ، روش های ارتباطی ، نحوه زندگی جمعی و فردی در خانواده و اجتماع و در کل سبک زندگی تغییر کرده است. پس می توان به طور جد گفت که نحوه زندگی کردن در حال حاضر نیازمند آموزش و به کار گیری این آموزش است .

آموزش

زندگی هر آنچه که باشد باید بتوان از آن به بهترین نحو استفاده کرد. زندگی کردن در اولین قدم نیاز به آموزش دارد. زندگی چیست؟ چگونه زندگی کنیم؟ چگونه با خانواده و دیگران ارتباط برقرار کنیم؟ چگونه درس بخوانیم؟ چگونه ازدواج کنیم؟ چگونه فرزندمان را تربیت کنیم؟ چگونه کودک باهوش داشته باشیم؟نحوه برقراری ارتباط با فرزندمان چگونه است؟ و هزاران چگونه و چیست دیگر که در تمامی مراحل زندگی برای ما اتفاق می افتند .

خب چاره چیست؟

ما باید یاد بگیریم .باید بیاموزیم و اجرا کنیم چرا که زندگی فرصتی نیست که دوباره تکرار شود . فرصت ها از دست می روند . شاید وقتی به گذشته فکر کنیم حسرت لحظات و تصمیماتی را بخوریم که خیلی راحت تمام زندگی و سرنوشت ما را تغییر دادند. شاید پدر  مادرمان ، خانواده مان ، همسرمان و فرزندانمان را آنگونه که باید درک نکردیم. پس باید نحوه استفاده از فرصت ها را بیاموزیم، تصمیم گرفتن را بیاموزیم ، ارتباط را بیاموزیم و در کل اولویت های زندگی را یاد بگیریم.

 ولی از که بیاموزیم؟

شاید پاسخ شما این باشد: از پدر ، مادر ، خانواده ، فامیل ، دوستان و خیلی های دیگر . خب درست است . ولی روانشناسان متخصص با تکیه بر علم و تجربه رفتاری میلیون ها نفر و بررسی عملکرد های رفتاری آنها، محاسبه استاندارد های تایید شده  کلی زندگی و متناسب سازی با شخصیت های رفتاری، محیط های خانوادگی و اجتماعی و تاثیرات فرهنگی بر زندگی اقوام میتوانند راهنمایی هایی موثر و کاربردی در زمینه زندگی کردن و یا بهتر زندگی کردن بدهند.

مشاوران هیروو

مشاوران هیروو با تخصص در زمینه کودک و نوجوان می توانند شما را در تربیت فرزندتان یاری دهند و به شما در رشد و تعالی رفتاری و علمی برای رسیدن به موفقیت کمک کنند . گروه مشاوره روانشناسی کودک و نوجوان هیروو با تکیه بر استاندارد های جهانی و بومی سازی متد های تربیت و پرورش کودک و نوجوان آماده ارائه خدمات مشاوره تلفنی کودک و نوجوان  و مشاوره حضوری به والدین و خانواده های عزیز است .

مشاوره تلفنی

یکی از روش های راحت  کم هزینه تر برای دریافت خدمات مشاوره ( در راستای آموزش و تشخیص) میتواند مشاوره تلفنی کودک و نوجوان باشد. از مزیت های مشاوره تلفنی می توان به :

  • راحت بودن برقراری ارتباط با مشاور متخصص
  • عدم نیاز به صرف هزینه و وقت زیاد برای حضور در مرکز مشاور
  • در اختیار داشتن مدت مشاوره از ۱ دقیقه تا چند ساعت با توجه به میزان نیاز شما
  • توانایی پرسیدن هر نوع سوال با توجه به نیاز و دریافت پاسخ تخصصی

میتوانید در هر زمان و مکان از خدمات مشاوره بهره مند شوید. کافی است:

به دلیل تعداد تماس های  زیاد در صورتی که موفق به برقراری تماس نشدید لطفا مجددا تلاش کنید 

در موارد اضطراری و در صورتی که توان پرداخت هزینه مشاوره را ندارید می توانید برای

مشاوره رایگان با شماره

۰۹۰۳۳۸۰۶۱۹۶

تماس بگیرید

امکان ارائه خدمات مشاوره رایگان محدود میباشد و در صورت عدم نیاز اجازه دهید تا افرادی که بیشتر نیاز دارند استفاده کنند . با تشکر از لطف شما

در صورد عدم برقراری تماس از طریق تلگرام اعلام بفرمایید جهت هماهنگی زمان مشاوره

مهمترین شاخص برای خدمات مشاوران هیروو رضایت مندی شما میباشد

تمام حقوق این سایت متعلق به مشاوران هیروو میباشد .